alupan.comsitemap

شرکت آلوپن (سهامی خاص)
 

تهران، خیابان فاطمی - مقابل خیابان حجاب- خیابان باباطاهر- کوچه نادر-پلاک 7 تلفن: 02188390418-02188390295

شرکت آلوپن، از معتبرترین شرکت های تولید کننده پروفیل آلومینیوم و سازنده در و پنجره دوجداره و نمای آلومینیومی و نمای اسپایدر در کشور  می باشد که کارخانه عظیم خود را در سال 1353 با ظرفیت اولیه 11000 تن درسال، درشهر صنعتی البرز قزوین و در زمینی به مساحت 32,000 مترمربع که 25000 مترمربع آن سالن های تولید می باشد احداث نمود. و با توجه به امکانات و توانایی تولید جایزه بین­ المللی تکنولوژی Intrernational  Quality  Management  of 19 th May 1992 و عضویت در اتاق­ های بازرگانی بین ­المللی را به خود اختصاص داده و موفق به کسب گواهینامه مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO9001:2008 شده است.

نمای اسپایدر، پنجره دوجداره، پروفیل آلومینیوم، پنجره آلومینیوم ترمال بریک، نمای شیشه ای و... نیز از خدمات شرکت آلوپن  می باشد.

ادامه مطلب

 

پنجره آلومینیوم ترمال بریک از پنجره های عایق در برابر حرارت می باشد، سیستم ترمال بریک در اروپا رواج یافت و پنجره آلومینیوم ترمال بریک به دلیل ضریب انتقال حرارت بالا علاوه بر دوجداره بودن شیشه ها پروفیل آلومینیومی از طریق تیغه های پلی آمید به هم متصل و پنجره دوجداره می شوند. پنجره آلومینیوم ترمال بریک باعث کاهش اتلاف انرژی در فصل زمستان و تابستان می گردد.

 

پنجره دو جداره در زندگی شهری امروزه یکی از مهمترین مسائل جلوگیری از گرد و غبار و هوای آلوده به داخل واحدهای ساختمانی است که با پنجره دو جداره می توان جلوی ان را گرفت. اگر پنجره دو جداره تولید شده براساس استاندارد های موجود نباشد عملیات فیتینگ میان لاستیک آبندی و پروفیل به درستی صورت نمی پذیرد و در نتیجه  پنجره دو جداره تولید شده انتظارات این بحث را به درستی برآورده نمی سازد.لازم به ذکر است که یادآور شویم در بحث آبندی همانند بحث قبلی اگر از یراق مناسب با توجه به اندازه لنگه استفاده نشود، بحث آبندی پنجره دو جداره به درستی صورت نمی گیرد.

 

پنجره دوجداره، نمای اسپایدر و پنجره آلومینیوم ترمال بریک آلوپن  با تضمین عرضه شده و از ویژگی های واحدهای حراراتی کارامد با یک قاب تقریبا عاری از تعمیر و نگهداری می باشد که هرگز دچار پوسیدگی، زنگ زدگی و یا  پوسته پوسته شدن نخواهد شد.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت